HomeTechno GuideWhatsapp grubu nasıl kapatılır (100%)??

Whatsapp grubu nasıl kapatılır (100%)??

Whatsapp grubu nasıl kapatılır 2021??

Başlamadan önce, web’de SMS’ten WhatsApp’a yaptığımız yolculuk hakkında birkaç temel bilgiyi bilmeliyiz, sonra derinden Whatsapp grubu nasıl kapatılır?? hakkında.

Koleksiyon yöneticisi olmanız durumunda, tüm koleksiyon üyeleri için tüm WhatsApp gruplarını silebilirsiniz. Bir toplantıyı silmeden önce tüm koleksiyon üyelerini ortadan kaldırmanız ve ardından toplantıdan ayrılmanız gerekir.

- Advertisement -

Bir toplantıyı sildiğinizde, o anda toplantıyı görüşme listenizde görmezsiniz ve ziyaret geçmişi telefonunuzdan silinir. Farklı üyeler her durumda toplantıyı kendi ziyaret listelerinde göreceklerdir. Bununla birlikte, kimse aslında mesaj göndermek istemeyecektir.

Whatsapp grubu nasıl kapatılır
Whatsapp grubu nasıl kapatılır

Whatsapp grubu nasıl kapatılır ??

Yönetici olarak bir WhatsApp grubunu silmek için tüm Talimatları takip edelim

Bunu bir WhatsApp grubunun yöneticisi olmanız durumunda yapabilirsiniz – sadece bir parçası olmanız durumunda işe yaramaz.

  • Her şeyden önce, toplantının tüm üyelerini silmeniz gerekir:
  • Öncelikle, WhatsApp’taki toplantıya gitmeniz gerekiyor.
  • Şu anda, toplantının konusuna dokunun.
  • Şu anda yine ortadan kaldırmak istediğiniz üyeye dokunmalısınız.
  • Menüde {katılımcıyı} Kaldır’a dokunun.

Whatsapp grubu nasıl kapatılır iphone ??

ayrıca okuyun:-

Sorumluluk Reddi: –
Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medya raporlarından alınmıştır ve Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümü kapsamında, eleştiri, öğretim, burs, yorum, haber raporlama, eğitim ve Araştırma gibi amaçlarla “adil kullanım” için izin verilir.

Bunu beğendiyseniz Whatsapp grubu nasıl kapatılır?? gönderin, sonra yorum yapın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin ve Daha Fazlasında #Muhteşem Yüzler yapabilirsiniz ve Ekibim Story, My Last’ta sizden bahseder. kelime, Sitelerimi Ziyaret Ettiğiniz için teşekkür ederiz (Güle güle).

Must Read

Recommended By Author

x