HomeTechno GuideTelefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ?? (My Phone is getting Hot)

Telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ?? (My Phone is getting Hot)

Telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ??

telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım:- Günümüzün yeni çağında, akıllı telefonların arttığı dünyada, cep telefonlarında birçok tür sorun geliyor, cep telefonu patlıyorsa, o zaman telefonun çözümünü bilmek çok önemlidir, aksi takdirde sizin de başınıza herhangi bir olay gelebilir. Bugünün blogunda, akıllı telefonu nasıl kaydedeceğinizi çok kolay bir şekilde öğreneceksiniz? Ve cep telefonunuzu darbelerden nasıl korursunuz, o halde gecikmeden başlayalım.

- Advertisement -

Akıllı telefonların işlem gücünün artması ve hızlı şarj olan pilin boyutunun büyük olması kullanıcılar açısından riski artırmış, tüm bu değişiklikler nedeniyle cep telefonlarının veya akıllı telefonların aşırı ısınması çok yaygın hale gelmiştir.Akıllı telefonlar şarj olurken ısınır. , video oyunları oynamak ve ağır uygulamalar kullanmak.

Mobil ısı Çoğu durumda bunun bir donanım sorunu olduğu görüldü ancak artık cep telefonunuzun kesinlikle güvende olacağı çok önemli önlemler almanız gerekiyor.

Kapağı çıkarın: –

Telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ?? :- Cep telefonumuzu korumak için sık sık cep telefonu kapağını kullanırız, bu nedenle cep telefonu ısısı dışarı çıkacak bir yer bulamaz, bu nedenle telefonunuz çok ısındığında, kapağı telefonunuzdan çıkarırsınız ve cep telefonunuzu şarj etseniz bile , sert yüzeyde tutun. Sert yüzeylerde kolayca çıkarılabilmesi için masa benzeri bir yerde tutmak içindir

Bütün gece cep telefonunu şarj etmeyin: –

İnsanların her gece cep telefonlarını çalıştırdıktan sonra uyurken telefonlarını şarja taktıklarını, şarj olmalarının sadece birkaç saat sürdüğünü ancak sonrasında telefonunuzun aşırı ısınmaya başladığını ve bu nedenle pilinizin kapasitesini etkilediğini görüyoruz.

Bu uygulamalardan kurtulun: –

Vücuttan çok fazla ağırlık yüklendiğinde, vücudunuz bunu yapmakta çok zorlanır ve daha fazla enerji alır, aynı şekilde telefonunuz daha fazla işlem gücü ve grafik tükettiğinde, piliniz ve cihazınız aşırı ısınır. Telefonunuzdaki kullanılmayan uygulamaları hemen silmelisiniz ki telefonunuz daha az ısınsın.

Cep telefonunu doğrudan güneş ışığından koruyun:-

Cep telefonunuzu serin tutmak için doğrudan güneş ışığından koruyun. Uzun süre güneşte bırakmayın. Etraftaki ısı nedeniyle, cep telefonunun sıcaklığı da artar.

Ayrıca okuyun: –

Diğer cep telefonunun şarj cihazını ve pilini kullanmayı bırakın: –

- Advertisement -

Genellikle cep telefonunuzu istediğiniz şarj cihazıyla şarj edersiniz. Bunun dışında diğer cep telefonlarının pilini takarak ahizeyi çalıştırıyorlar. Bu, cep telefonunu sıcak yapar. Şarj cihazınız ve piliniz parçanız için özelleştirilmiştir. Bunu yapmaktan kaçının.

Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmez. Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medyası raporlarından alınmıştır.

Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümü kapsamında, eleştiri, öğretim, burs, yorum, haber raporlama, eğitim ve Araştırma gibi amaçlarla “adil kullanım” için izin verilir.

- Advertisement -

Bu Telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ?? gönderiyi beğendiyseniz, yorum yapın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin ve Daha Fazlasında #Printsflyer yapabilirsiniz ve ekibim Story’de sizden bahseder, Son sözüm Sitelerimi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler (Güle güle).

Must Read

Recommended By Author

x