HomeCurrency WorldsBitcoin nasıl alınır » » How to Buy Bitcoin

Bitcoin nasıl alınır » » How to Buy Bitcoin

Bitcoin nasıl alınır

Bitcoin adı her insanın dilindedir, bu madeni para her gün çok popüler hale geliyor, 7 ila 8 yıl önce fiyatı çok düşüktü, ancak bugün 2021’de fiyatı 23 ila 24 lakh rupi ve şimdi satın almaya değer İnsanlar arasında her saniyeden üçüncü kişiye bitcoin satın almak ve ondan para kazanmak istediği için bir rekabet var, bu yüzden arkadaşlar, bu makale aracılığıyla nasıl bitcoin alabileceğinizi, bitcoin’in size faydalarının neler olduğunu ve bitcoin’in size faydalarının neler olduğunu anlayacağız. Hindistan İllegal’de bitcoin satın almak yasaldır veya yasadışı da bunu bilecektir ve bitcoin ile ilgili tüm bilgiler burada açıklanacaktır, bu yüzden herhangi bir gecikme olmadan başlayalım.

Yıllar önce bitcoin yeni piyasaya çıktığında fiyatı 0,003 dolar civarındaydı çünkü o zamanlar piyasada bitcoinin değeri yoktu ama zaman değişti ve bugün bir bitcoinin fiyatı yaklaşık 23 ila 24 lakh rupi. Öyle ve önümüzdeki zamanda crores’e de gidebilir, tahmin edilemez.

Hintçe bitcoin tam bilgi nedir

Bitcoin neredeyse her dört ila beşinci insanın diline geliyor çünkü Hindistan’da çok popüler hale geliyor, bir madeni para mı yoksa para birimi mi, basit bir dille, ₹ ama sadece onu görebilirsin, sadece kullanamazsın Yapılabilir çevrimiçi, ayrıca ihtiyacınıza göre rupi dolar sterlini hatırlama para birimine dönüştürebilirsiniz ve bu bitcoin’in fiyatı her saniye artmaya ve azalmaya devam ediyor. Bitcoin nasıl alınır

Bu para birimi Satoshi Nakamoto tarafından icat edildi, o zaman 1 bitcoinin fiyatı yaklaşık 0.003 dolardı (2009) ama bugün binlerce dolar değerinde ve insanlar onu satın almak için rekabet ediyor, merkezi olmayan bir para birimi.

Read also:-

bitcoin ne işe yarar

- Advertisement -

Değişen çağla birlikte ilerleyen zamanlarda Karan şeyini kullanarak online mal alıp satmak için benzer bir şey yapılacak, onu herhangi bir mal almak veya satmak için kullanabilirsiniz, tıpkı parayı kullandığınız gibi, bitcoin de kullanabilirsiniz. isterseniz bitcoin alıp soğuk hale getirebilirsiniz ve o yıldan sonra kardan sonra satarak iyi bir komisyon kazanabilirsiniz ama unutulmaması gereken şu ki piyasa düştüğü için paranız da kaybolabilir. , bazı büyük siteler üzerinden bitcoini rupiye çevirerek hesabınızda para isteyebilirsiniz.

bitcoin ne kadar eder

Bunu kesinlikle bilmek isteyeceğinizi biliyorum ama size şunu söylememe izin verin, bitcoin fiyatı artmaya devam ediyor, bilmek istiyorsanız internette arama yapın.
1 bitcoin fiyatı inr sonra google size hindistan’da şu anda bitcoin fiyatının ne olduğunu söyleyecektir, böylece istediğiniz zaman bitcoin fiyatını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

bitcoin satın almak için gerekli belgeler nelerdir

Bitcoin satın almak için bazı gerekli belgelere ihtiyacınız var, bu belgeler sayesinde çok kolay bir şekilde satın alıp içebilirsiniz, sonra aşağıya gelin, hangi belgeler olduğunu öğrenin.

  • seçmen kimlik kartı
  • Aadhar kartı
  • Pan Kartı Bitcoin nasıl alınır 
  • Telefon numarası
  • banka hesabı detayları

Bitcoin nasıl ve nereden alınır

Bitcoin satın almak önemli bir şey değil, herhangi bir web sitesi veya herhangi bir mobil uygulama aracılığıyla çok kolay bir şekilde satabilirsiniz, Hindistan’da Sony’den bitcoin satın alabileceğiniz çok popüler bir zebpay.com ve unocoin.com web sitesi var. nasıl satın alınacağını ve satılacağını anlamak

- Advertisement -

1. Öncelikle siteye üye olmalısınız.
2. Şimdi web sitesini açın ve ardından kaydolun, yani kendinizi kaydedin, kayıt olur olmaz önce cep telefonu numaranızı girmeniz gerekecek.
2. Şimdi burada belgeleri yüklemeniz gerekiyor
3. Şimdi gerekli belgelerinizden bazılarını tarayıp yüklemeniz gerekiyor, hangi web sitesi sizden belge istiyorsa, örneğin Aadhar kartı, PAN kartı vermek gibi, ardından 24 ila 48 saat içinde hesabınız aktif hale geliyor, alacaksınız. hesabınızın etkinleştirildiğine dair bir e-posta veya mesaj.
3. Banka bilgilerini girin ve para yatırın
4. Hesabınız aktif olur olmaz, bundan sonra şimdi banka bilgilerini ve almak istediğiniz bitcoin miktarını girmeniz, o parayı hesabınıza koymanız ve ardından satın almanız gerekiyor.

Disclaimer:-

The website does not surely guarantee a 100% accuracy of the figures. The above information is sourced from Google and various websites/ news media reports.

Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for “fair use” for purposes such as criticism, teaching, scholarship, comment, news reporting, education & Research.

If you like this Bitcoin nasıl alınır » » How to Buy Bitcoin post then comment down and share the opinion with us and You can also make #Printsflyer on Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin & More and My team mention you in Story, My last word is thanks for Visting my Sites (Bye Bye).

Must Read

Recommended By Author

x