HomeTechno GuideSteam eşya Satma

Steam eşya Satma

Steam eşya Satma

Steam Topluluk Pazarı Nasıl Çalışır? (Steam eşya Satma)
Bu, kullanıcıların dijital ticaret kartlarına, profil duvar kağıtlarına ve Steam ile kullanılmak üzere tasarlanmış diğer şeylere ek olarak belirli oyun içi öğeleri satın alıp satmasına olanak tanıyan bir dijital pazar yeridir.

Tüm oyunlar Steam Topluluk Pazarını desteklemez ve tüm oyun içi öğeler pazarlanabilir değildir. Bir şey pazarlanabilir değilse, Steam Topluluk Pazarı’nda onu satın alamaz veya satamazsınız.

- Advertisement -

Bu şeyler Steam stoğunuzda pazarlanamaz olarak etiketlenir ve sat düğmesi yoktur.

Steam People grubu Market’teki tüm fırsatlar, Steam’de alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz tek yönlü gelişmiş bir cüzdan olan Steam cüzdanınızdan geçer.

PayPal ve ödeme kartları gibi stratejiler aracılığıyla cüzdanınıza varlık ekleyebilirsiniz. Cüzdan tek yönlü olduğundan, içindeki varlıkları ortadan kaldıramaz ve başka bir yere taşıyamazsınız.

Steam cüzdanınızdaki parayı harcamanın tek yolu Steam Topluluk Pazarı’ndan öğeler veya normal Steam mağazasından oyunlar satın almaktır.

Steam Topluluk Pazarı Alım ve Satım Emirleri Nelerdir?

(Steam eşya Satma) Steam People grubu Market, ürünler gibi şeyleri dikkate alır ve tüm borsalar için ticaret emirlerini kullanır. Belirli bir kişiden satın almanız gereken belirli bir şeyi seçmek yerine.

çerçeveye ödeyeceğiniz değeri veya kabul edeceğiniz tutarı söylersiniz ve takası bitirmek için sizi bir tarafla daha koordine etmeye çalışır.

Steam eşya Satma
Steam eşya Satma

Steam People grubu Market’te Eşya Satın Almak için adım adım talimatlar

- Advertisement -

Steam People grubu Market’te bir şey satın almadan önce, kısıtlanmamış bir Steam hesabına sahip olmak istiyorsunuz, kaydınız Steam Watchman tarafından sağlanmalı ve aynı şekilde steam cüzdanınızda erişilebilir rezervlere sahip olmalısınız.

Bu ön koşulları karşılarsanız, o noktada Steam People grubu Market’ten bir şey satın almaya hazırsınız demektir.


 

  1. Steam’i açın.
  2. Yerel bölge > Pazar’ı keşfedin.
  3. Küçük görmek.
  4. Bilinen şeyler listesindeki bir şeye, sağdaki özette bir oyuna tıklayın veya sorgulama kutusunu kullanın.
  5. Satın Al’ı tıklayın.
  6. Ödeyeceğiniz değeri girin, Steam Destekçisi Anlayışını kabul ettiğinizi göstermek için kapsayıcıya tıklayın ve Spot Talebi çekin.
  7. Satın alma işleminizin verimli olduğunu varsayarsak, bu etkiye sahip bir mesaj göreceksiniz ve Stoktaki şeyi görüntüle’yi tıklama seçeneğine sahip olacaksınız.
  8. Satın almaya çalıştığınız şeyin teklif ettiğiniz meblağ için erişilebilir olmadığını varsayarsak, Steam satın alma talebinizi saklayacaktır. Bir şey bu miktar veya daha azı için ücretsiz olduğunda, çerçeve doğal olarak şeyi satın alacak ve size bir e-posta gönderecektir.

- Advertisement -

İnsanlar ayrıca:- 

Steam ürünlerimi gerçek parayla nasıl satarım?

Steam aracılığıyla oturum açın. Ürün çeşitlerini değerlendirmek için Steam Exchange URL'nizi ekleyin. değerlendirin ve bir şeyler seçin. Stoklarınızdan satmanız gerekenleri seçin. paranızı ödeyin. Eşyalarınızı satın ve farklı stratejiler aracılığıyla paranızı etkili bir şekilde ödeyin

<>Steam oyunlarını satmak yasa dışı mı?

Evet. Yasadışı. Birinci kısım ve ikinci kısım. Bunu gerçekten yaptığına inanmak zor olsa da.

Must Read

Recommended By Author

x