HomeCurrency Worldskripto para ticaret platformu 2021

kripto para ticaret platformu 2021

kripto para ticaret platformu

Hey okuyucu, nasılsın, umarım her şey yolundadır ve bugünün blog yazısında sizi en son ve çok trend olan şeyle geri getiriyoruz, tahmin edin kripto para birimi hakkında ne var ve
Kripto para birimi, değeri nedeniyle en trend olan şeylerden biri artık bir gün herkes ona yatırım yapmak istiyor, bu yüzden yatırım yapıp yapmamayı seçmek çok zor ama talebiniz üzerine size sağlıyoruz kripto para ticaret platformu .

daki en iyi kripto para ticaret platformu

- Advertisement -

Her şeyden önce, kripto para birimlerinin ne olduğunu, kripto para biriminin nasıl satın alınacağını ve kripto para birimlerini ve Hindistan’daki en iyi kripto para ticaret platformunu nereden satın alabileceğimizi bilmemiz gerekiyor. Bu özel gönderide, tüm şüphelerinizi giderebilir ve yeni bir şey elde edebilirsiniz. Öyleyse başlayalım.

Kripto para birimleri nedir ve kullanımları nedir?

Genellikle bir para birimidir, ancak mal ve hizmet satın almak için kullanılabilecek dijital bir formdadır, bu tür işlemlerde madeni para ve fatura gibi fiziksel bir şey kullanılmamıştır, çevrimiçi bir işlem modudur kripto para birimlerini kullanmak için internete ihtiyacınız vardır ve kripto para ticaret platformu

Ancak bu, güvenli ve güvenli olmadığı anlamına gelmez, temel olarak, tüm işlemlerin tamamen güvence altına alınmasını sağlayan güçlü bir kriptografi defteri sistemi kullanır.

Kriptografi sistemi üzerinde çalışan sanal bir paradır.
Kripto para birimlerinin kullanımları, çevrimiçi mal ve hizmet satın almaktır.

kripto para birimi nasıl satın alınır

Kripto para birimi satın almak istiyorsanız bir komisyoncuya veya bir kripto borsasına ihtiyacınız var. Bundan sonra, hangi platforma yatırım yapmak istediğinize bağlı olarak hesabı açmanız ve ardından sahtekarlığı önlemek için gerekli olan kimliğinizi doğrulamanız gerekir.

Tüm platformlar sizden ehliyetinizin veya pasaportunuzun bir kopyasını ve bir belge üzerindeki görünüm eşleşmeleriniz için bir selfie istemelidir.
Yatırım için nakit para yatırın: – Bitcoin satın almak için para yatırmanız yeterlidir, buna banka hesabınızı eklemeniz gerekir.

kripto para birimi nereden alınır

- Advertisement -

İşte tamamen güvenli, en düşük ücretlere sahip ve aynı zamanda sorgunuzla ilgili destek alan bir kripto para birimini kolayca satın alabileceğiniz en web sitesi.

 1. İşte yeni başlayanlar için en iyi değişim platformu
 2. Coinbase çok güvenli
 3. popüler ftx
 4. Etoro karlı
 5. Binance’in en popüler
 6. Bybit ticaret kripto 100x sızıntısı
 7. Kraken güvenli ve emniyetli
 8. Crpto.comun kullanımı kolay
 9. Kucoin geniş para birimi seçimi
 10. Pemex ücret yok

kripto para ticaret platformu

 1. Binance

Çin 2017’de kurulan ve çok iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Hindistan’ın en önde gelen ve en büyük ticaret platformlarından biridir. Ayrıca, Hintliler para birimlerini rupi veya UPI veya Paytm gibi diğer ödeme yöntemleriyle satın alırlar.

Bu platformun kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlar için kripto para birimleri alıp satmaları önerilir ve ayrıca deneyimli tüccarlar için uygun olan stop limit piyasa emri ve sınırlı emir özelliklerine sahiptir.

Bu platform ayrıca ticaret için geniş bir yelpazede kripto para birimleri sağlar ve son zamanlarda kredi kartı ile madeni para satın alma özelliğini eklediler, tüm dünyadaki en büyük kripto para birimi ticaret platformu.
Binance’in ana özellikleri:-

 • kullanıcı dostu
 • ayrıca uygulama hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir akademi
 • daha az işlem ücreti
 • insanların deneyimlerine göre seviyeler

2. Madeni para anne

- Advertisement -

Coinmama, kripto para birimi satın almanın veya satmanın en kolay yöntemini veya yolunu sağlayan bir başka lider kripto para ticaret platformudur.
2013’ten bu yana 188’den fazla ülkede yaklaşık 28 milyon insan madeni paraya güveniyor.

Bitcoin veya başka bir kripto para birimi satın almak istiyorsanız, sadece kredi kartınızı hızlı veya sepa transferinizi kullanabilirsiniz, ayrıca madeni para anne, ortakları elma ödemesine ancak herhangi bir madeni parayla bu özelliği ekledi.
Coinmama ayrıca, yeni başlayanlar için alım satım için çok iyi bir platform haline getiren hızlı müşteri desteği ve hizmeti sağlar. jeton mama tarafından alınan ücretler, satın alma hacmine göre yaklaşık %5 ila %6 arasındadır.
ana Özellikler :-

 • Tüm ülkelerde mevcuttur
 • Para eklemek için daha fazla ödeme seçeneği
 • Kullanımı kolay
 • Yüksek hız ve iyi bakım
 • Ücretler ortalama
 • güvenilir ve desteklenen platform
 • harcama limitleri yüksek

3. WazirX

Hindistan’daki en güvenilir kripto para ticaret platformlarından biridir. buradan kripto para alım satımı yapabilirsiniz.
bu platform 900000’den fazla Aktif kullanıcıya sahiptir ve en güvenli ve güvenilir kripto para birimi değişim uygulamalarından biridir. Bitcoin Ripple Ethereum Tron Zilliqa ve diğer kripto para birimleri ile ticaret yapabilirsiniz.

Hindistan’da yatırımcı arasında çok popüler. Madeni parayı satın almak için UPI VEYA IMPS yoluyla INR’de para yatırabilirsiniz, burada ayrıca USDT BTC ve P2P seçeneğine de sahip olursunuz.

Kullanıcı arayüzü de basit ve çok pürüzsüz. haftanın yedi günü 24 saat anında işlem yapabilirsiniz, Hindistan’da en düşük para çekme ücreti sıfırdır.

ana Özellikler:-

 • hızlı ve anında ticaret
 • Çok güvenli
 • Kullanımı kolay
 • Binance ile desteklenir
 • Çok düşük ücretler

kripto para ticaret platformu ekşi

 1. Hangi kripto para yükselir 2021
 2. Telefon çok ısınıyor ne yapmalıyım ?? (My Phone is getting Hot)

Must Read

Recommended By Author

x