Saturday, September 23, 2023
HomeEDUCATION BLOGKocamı kendime nasıl bağlarım 2022

Kocamı kendime nasıl bağlarım 2022

Merhaba ve en çok aradığınız şey Kocamı kendime nasıl bağlarım Koşulsuz sevgi, düşündüğünüz her şeyi yüksek sesle ifade edebileceğiniz anlamına gelmez. Birbirinize, bir arkadaşınıza davrandığınız gibi düşünceli davranın.

Kocamı kendime nasıl bağlarım

Büyük çoğunluğumuz, tesadüfen birini gördüğümüzde kendimizden bir parça kaybettiğimiz için meşru kusurluyuz; ne kadar katı veya özgür olduğunuza pek aldırmadan herkesin başına gelebilir.

kocamı kendime nasıl bağlarım büyüsü belirli örneklerde, kimliğimizin ne olduğunu hatırlamakta başarısız olmayız. İdeal uyumu sağlamak için suç ortağımızla kişilikleri harmanlayarak başka bir insan oluruz.

Arada bir, memnun etmek için huzursuz olduğumuz ve keyifli olmak için özel bir çaba sarf ettiğimiz gerçeğinin ışığında olur. Farklı zamanlarda, bu, suç ortağımızın, bir suç ortağına ihtiyaç duyduklarından emin olmak için onlara daha fazla benzememiz için istenmeyen şekillerde baskı yapması veya bizi kontrol etmesi nedeniyledir. Geleneksel olarak ikisi de.

Güven Garantisi:-

kocamı kendime nasıl bağlarım kitabı için, Güven olmadan hiçbir ilişki kurulamaz. Kalbinizde sürekli olarak onlarla ilgili sorgulamalara devam ettiğinizi varsayarak diğer kişiyi gerçekten sevemezsiniz.

Aşık olduğunuzda, asla güveni kırmayın ve güvenin kırılması, kalıcı olan bireyin psikolojik olarak yaralanmasına neden olabileceğinden herhangi bir masraf. Asistanınıza güvenmenin ve yeni gelişmelerde ilişkinizin ortaya çıktığını görmenin güvencesi. Herhangi bir ilişkide güven kazanabileceğinden, her koşulda dürüst ve meşru olmayı garanti edin.

Kocamı kendime nasıl bağlarım

Dinleme Garantisi:-

Dur ve onlardan önce ne kadar konuşursan konuş sevgiline odaklanıp odaklanmadığını sor. Güçlü bir konuşmanın iki noktası vardır; uyum sağlamak ve konuşmak.

Bu nedenle, herhangi bir acele karar vermeden önce, odaklanmaya ve diğer önemli kişiyi duymaya söz verin. Aslında, yazışmalar sağlıklı bir ilişkiye giden yoldur, ancak iki yönlü bir süreç olmalıdır.

Onları ısrarla dinlerken, sadece suç ortağınıza tüm dikkati verin. Bu doğrultuda, büyüleyici garantili gün hediyeleri, hayranlığınıza orada olmanın ve tüm hoşgörü ile uyum sağlamanın garantisini veriyor.

Kendinizi Tanımaya Devam Edin: –

Bir suç ortağının izini sürdüğünüz ve ciddi bir ilişkiye girdiğiniz noktada, “Tamam, işim bitti. Bana odaklanma ve kendimi düzeltme ihtiyacı bitti” demek için bir fırsat değil.

Aslında, kendini ifşa etme yolculuğu sonsuza kadar sürer ve benzer şekilde, kendiniz hakkında yeni şeyler gördüğünüzde ve suç ortağı olarak kim olmanız gerektiğini gördüğünüzde onu ilerletmek de aynı derecede hayatidir.

Kendi gereksinimlerinizi ve refahınızı düşünebileceğiniz “kişisel” bir zaman için ilişkinizde biraz boşluk bırakın. Bunu kendine bakma rutininin bir parçası yap ve bu noktada kendine bakma eğilimini geliştirmemişsen, bir tane başla ve kocamı kendime nasıl bağlarım dua.

kocamı kendime nasıl bağlarım dua
Kocamı kendime nasıl bağlarım

“Küçük” Şeyler hakkında iki kez düşünün: –

İstenmeyen bir ilişkinin en uç noktasına yakın bir yerde, ortak dairemizdeki soğutucumu ve depo odamı araştırdım ve sadece suç ortağım bana baktı.

Benim %2’m yerine bütün sütü vardı; Bu noktada yemediğim etleri düzenlemek için yaptığı kaba oyun vardı. Yavaş yavaş gerçekleşmesine rağmen, aramızdaki istenmeyen, eşitsiz dinamiğin bir mikro kozmosu olduğu ortaya çıkan, tedarik edilen mutfağımızda neredeyse hiç fark edilmedim.

Takdir alıştırması yapın: –

Bu adeti gününüze eklemek, suç ortağınıza hoş olmayan bir şekilde yanıt verdiğinizde muazzam derecede önemli bir “sıfırlama”dır: Çocukları günlük programa bıraktıktan sonra araçta birkaç saniye duraklayın. işe giderken giriş yolunu yumrukladı ve beş yavaş, sessiz nefes aldı.

Ardından, bu noktada, hayatınızda gerçekten takdir ettiğiniz beş şeyi düşünün. Suç ortağınızı onaylamasanız da onaylamasanız da, takdir ettiğiniz şeyler var (“Faturaları halletmeye çalışıyor”, “O iyi bir baba”).

Hoş olmayan şeyleri ifade etmek, olumsuz davranışlarımızı meşrulaştıran kanıtlar üzerinde durmamıza neden olabilir. Hediyelerinizi akılda tutmak, bir kapsam hissini yeniden kurar.

Kocamı kendime nasıl çekebilirim?

Birçok kişi, evlendikten kısa bir süre sonra sevgi yaşamlarında flaş kaybeder. ... Aşırı derecede büyük olmak içler acısı olabilir. ... Cinsel soruşturmanın tadını çıkarın. ... Günaha kokusunu içinize çekin. ... Görünüm önemlidir. ... Onu gelişigüzel ve rutin bir şekilde şımartın. ...

Kocamla duygusal olarak nasıl yeniden bağlantı kurarım?

Birbirinizi alkışlayın. ... Birlikte gönüllü olun. ... Her hafta birlikte takdir günlüğü tutmaya başlayın. Eşinizin kişisel, hayat arkadaşı ve ebeveyn olarak harika özelliklerini fark edin ve beğenin. ... Eşinize bir hayranlık mektubu yazın. ...

 


sorumluluk reddi:-

Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmez. Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medyası raporlarından alınmıştır. Bunu beğendiyseniz kocamı nasıl kendime bağlarım dua yorum yapın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

x