HomeTechno Guideiphone dan bilgisayara fotoğraf atma

iphone dan bilgisayara fotoğraf atma

iphone dan bilgisayara fotoğraf atma

Merhaba arkadaşlar, hoş geldiniz, iphone dan bilgisayara fotoğraf atma fark etmeniz gerektiğini varsayarsak, o noktada çok fazla seçeneğiniz var.

Bugün, her ikisi de Apple gadget’ları olduğu için fotoğrafları iPhone’dan Mac’e taşımak için daha fazla yaklaşım olduğunu fark edeceğiz, ancak iPhone fotoğraflarını PC’ye taşımak, şüphelenebileceğiniz kadar kafa karıştırıcı değil, bu yüzden çok şey var ama boşta kalma süresi.

Olabildiğince, sadece adımları izleyin ve sorunsuz bir şekilde öğreneceksiniz. Size iPhone’dan ve PC’den zahmetsizce fotoğraf çekmenin en iyi yolunu söyleyeceğiz!

iphone dan bilgisayara fotoğraf atma

Fotoğrafları iPhone’dan Mac’e taşımanın örnek yöntemi, hem Mac hem de PC’nin sunduğu Fotoğraflar uygulamasında bulunan Fotoğraf Aktarımı’nı kullanmaktır. iPhone’dan Mac’e içe aktarılan fotoğrafların macOS Catalina, Big Sur ve yakında macOS Monterey’den bu yana biraz değiştiğini unutmayın, bu nedenle daha yeni bir çalışma çerçevesi kullanıyorsanız, görüntülenen stratejiyi hemen uygulayabilirsiniz. kullanmak isteyebilir. Mojave ve öncesi kullanıyorsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Sabah Namazı ne Zamana kadar Kılınır

MacOS Catalina ve Daha Sonra Fotoğrafları iPhone’dan Mac’e Aktarma

iphone dan bilgisayara fotoğraf atma hakkında bilmek için tüm adımları izlemelisiniz

- Advertisement -

1) Öncelikle iPhone’unuzu USB bağlantısı ile Mac’inizle ilişkilendirin ve iPhone’unuzu açın.

2) Şimdi Mac’inizdeki Fotoğraflar uygulamasını açmanız gerekiyor. Dock’unuzda Spotlight aramasıyla veya Uygulamalar zarfını açıp Fotoğraflar uygulamasını seçerek keşfedebilirsiniz.

3) Ve şimdi, Fotoğraflar sayfasının sol yarısındaki programda daha önce seçtiğiniz iPhone’unuzu keşfetmelisiniz. Değilse, iPhone’unuzu seçin

4) İçe aktarmanız gereken fotoğrafları üzerlerine dokunarak seçin.

- Advertisement -

5) Üstteki İçe Aktar düğmesine tıklayın

bu kadar sadece; Bulucu bu etkileşimi basitleştirir! Fotoğrafları bir USB bağlantısı olmadan iPhone’dan Mac’e taşımanız gerektiğini varsayarsak, AirDrop veya iCloud Photo Stream kullanarak fotoğrafları iPhone’dan Mac’e nasıl taşıyacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Bu stratejiler, USB-A bağlantı noktası örtük olmayan bir MacBook’unuz varsa, özellikle yararlıdır!

iphone dan bilgisayara fotoğraf atma windows 10

işte ayrıca bilinmesi gereken adımlar iphone dan bilgisayara fotoğraf atma

1)- Kayıtları taşıyabilen bir USB bağlantısı ile iPhone’unuzu PC’ye bağlayın.

2)- Telefonunuzu açın ve açın. Gadget kilitliyse, bilgisayarınız gadget’ı bulamaz.

3)- PC’nizde Başlat düğmesini seçin ve ardından Fotoğraflar uygulamasını açmak için Fotoğraflar’ı seçin.

4)- İçe Aktar > USB Aygıtından öğesini seçin, ardından bu noktada yönergelere uyun. İçe aktarmanız gerekenleri seçebilir ve bunları nereye kaydedeceğinizi seçebilirsiniz. Araştırmak ve hareket etmek için birkaç saniye ayırın.

5)- İçe aktarmanız gereken fotoğrafların bulut yerine gadget’ta olduğundan emin olun. Ardından, bu noktada, gadget’ınızın türünü takip edin

bilinen iphone özellikleri

 

Sorumluluk Reddi: –

Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmez. Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medyası raporlarından alınmıştır.

Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümü kapsamında, eleştiri, öğretim, burs, yorum, haber raporlama, eğitim ve Araştırma gibi amaçlarla “adil kullanım” için izin verilir.

Bunu beğendiyseniz iphone dan bilgisayara fotoğraf atma gönderin, yorum yapın ve fikrinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin ve Daha Fazlasında #printsflyer yapabilirsiniz ve Ekibim Story, Son Sözüm’de sizden bahseder. Sitelerimi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz (Güle güle).

Must Read

Recommended By Author

x