HomeTechno GuideGTA 5 nasıl indirilir » » (How to Download GTA 5 Game...

GTA 5 nasıl indirilir » » (How to Download GTA 5 Game Free)

GTA 5 nasıl indirilir

Hindistan’daki en popüler pubg oyunundan sonra hepiniz GTA Vice City adını duymuş olmalısınız çünkü Hindistan’da çok popüler bir oyundur. veya bilgisayarda oynanan Grand Theft Auto (GTA), en popüler video oyunu serisidir. Grand Theft Auto’nun yeni sürümü GTA 5 geldi. (gta 5 nasıl indirilir telefona)

Hindistan’da çok hızlı satılıyor ama bunun için paraya ihtiyacınız var ama burada size GTA 5’i bilgisayarınızda veya sizin üzerinizden çok kolay para ödemeden ücretsiz olarak nasıl çalıştırabileceğinizi anlatacağız. Birkaç günle sınırlı yani 21 Mayıs’a kadar, gta5’i tamamen ücretsiz alacaksınız, bu yüzden nasıl kullanabileceğinizi çok kolay anlayalım..

Oyun Mağazası sık sık çökmeye devam ediyor

Free ismini duyunca çok sevinmiş olmalısın biliyorum, o zaman sana şunu söyleyeceğim ki temel sürüm değil, tamamen ücretsiz gta5 alacaksın ama premium sürümü tamamen ücretsiz alacaksın ve bu oyunların size şunu söylememe izin verin. özgür oldukları için baskı yapıyorlar. Cevabınız evet ise, o zaman şirket bu sorunun çözümünün çok yakında düzeltileceğini bildirdi ancak şirket herhangi bir zaman çizelgesi onayı vermedi, bu nedenle aşağıda gta 5’i ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi okuyabilirsiniz.. (gta 5 nasıl indirilir telefona 2021)

GTA 5 Nasıl Ücretsiz İndirilir

Ücretsiz indirmeye çok hevesli olduğunuzu biliyorum, o yüzden hiç vakit kaybetmeden, Epicgames.com’u ziyaret ederek GTA 5 oyununu nasıl kolayca ücretsiz indirebileceğinizi anlayalım.

1)- Öncelikle Epicgames.com’a gitmeli ve henüz bir hesabınız yoksa oturum açmalısınız.

- Advertisement -

2)- Oyunu indirmek için İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması zorunludur. Ayarlamak için Hesap>Parolalar ve güvenlik>2FA kur’a gidin

3)- Şimdi, 2FA’yı açtıktan sonra, GTA 5 oyununu aramanız gereken bir sayfanın önünüzde açıldığını görebilirsiniz.

4) – Bundan sonra ‘Al’ göreceğiniz oyunun açıklama sayfası açılacak, buraya tıkladığınızda sipariş sayfasına ulaşacaksınız.

5)- Artık bundan sonra sipariş butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebileceğinizi görebilirsiniz.

GTA 5 oyunu nasıl kurulur?

- Advertisement -

1)- Yukarıda belirttiğim gibi oyun hesap kitaplığınıza eklendikten sonra bilgisayar sisteminize indirilmiş demektir.

2)- Bundan sonra oyunu sisteminize kurmanız gerekmektedir. Oyun başlatıcısının boyutu 400 MB’a yakınken, tüm gta 5 oyununun boyutu 95 GB. Böyle bir durumda kurulum ve indirme anında Wi-Fi ağı kullanmanız daha iyi olacaktır.

3)- Ve oyun indirilip kurulduktan 7-10 gün sonra hesabınıza bir lakh dolar bonus gelecektir.

gta 5 nasıl indirilir bilgisayara

Read also:-


Disclaimer:-

Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmemektedir. Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medyası raporlarından alınmıştır.

Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümü kapsamında, eleştiri, öğretim, burs, yorum, haber raporlama, eğitim ve Araştırma gibi amaçlarla “adil kullanım” için izin verilir.

Bunu beğendiyseniz gta 5 gönderisini nasıl indirirsiniz o zaman yorum yapın ve fikrinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin & More’da #printsflyer yapabilirsiniz ve Ekibim Story’de sizden bahseder, Son sözüm Sitelerimi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler (Güle güle).

Must Read

Recommended By Author

x