HomeLatest MovieGame of thrones 8 sezon 4 bolum izle

Game of thrones 8 sezon 4 bolum izle

Game of thrones 8 sezon 4 bolum izle

ÖZET:-
Pahalı bir zaferin ardından Jon ve Daenerys, Tyrion sayısız hayat kurtarabilecek ve görebilecek bir uzlaşma gözüyle bakarken güneye bakıyorlar (Game of thrones 8 sezon 4 bolum izle).

KAST EKİBİ:-
Yönetmen: – Brian Kirk, Alan Taylor, David Nutter
Yazar: – David Benioff, D.B. Weiss, George R.R. Martin

Game of Thrones nerede izlenir: Her bölümü ve sezonu çevrimiçi yayınlayın: –

- Advertisement -

ABD’de Game of Thrones’un sekiz periyodunun her birini HBO Max’te takip edeceksiniz. Aydan aya üyelik size ayda 14.99 dolara mal olacak (ki bunu istediğiniz zaman durdurabilirsiniz) ve Zack Snyder’s Justice League, True Detective ve Adventure Time gibi muazzam bir dizi ve film kütüphanesine giriş hakkı verecek.

Ek olarak, Warner Bros. Pictures’ın tüm element filmlerine, dramatik teslimatlarından sonra 31 gün boyunca HBO Max’te erişilebilir olacak, böylece sevdiğiniz ilk filmlerinizi her yerden izleyebilirsiniz. HBO Max, Samsung TV, Apple TV, Windows PC ve Apple ve Android telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere birkaç cihazda kullanılabilir. HBO Max sitesinde hemen katılıp gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

Round of Thrones’a ek olarak HBO Max’e eşdeğer maliyetle standart HBO web tabanlı özelliği (önceden HBO Now olarak biliniyordu) üzerinden erişilebilir. Prime Video Kanallarınıza HBO’yu dahil etmiş olmanız koşuluyla, Amazon Prime üzerinden görüntü akışı yapabilirsiniz.

DirecTV’de Game of Thrones da var. Üyelik, çok uzun bir süre için (uygun görevlere ek olarak) 64,99 $/ay’a mal olacak ( game of thrones 8. sezon 4. bolum izle).

Game of thrones 8 sezon 4 bolum altyazılı izle

ABD’de Game of Thrones 8. sezon izleme talimatları

ABD’de Game of Thrones izleyen bir dijital TV derneğine satın alınmamalısınız. Web’de Game of Thrones 8. sezon izlemenin sayısız yolu var. HBO Now üyeliğini her ay 15 dolardan (genellikle 1,040 Rs.) alabilir ve HBO Go üzerinden izleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Hulu, Prime Video Channels ve The Roku Channel gibi farklı yönetimler. Game of Thrones’un 8. sezonunu izlemek için üç yönetimden her birinde mevcut üyeliklerinize ek olarak her ay 15 dolar daha ödemeniz gerekecek ( game of thrones 8.sezon 4.bolum izle )

İngiltere’de Game of Thrones 8. sezon izleme talimatları

Game of Thrones 8. sezon İngiltere’de Sky’s Now TV yönetimi aracılığıyla izleyebilirsiniz. Üyeliklerin maliyeti her ay 8 £ (genellikle 720 Rs) ve izle (Game of thrones 8 sezon 4 bolum izle).

 

Game of thrones 8 sezon 4 bolum izle dizilab

- Advertisement -

Round of Thrones Netflix’te yok
HBO, 2022’de House of the Dragon ile başlayan birkaç yeni yan projeyle kuruluşunu büyütüyor. Farklı dönüşüm aşamalarındaki farklı görevler, Tales of Dunk and Egg, 10.000 Gemi, 9 Yolculuk ve Flea Bottom’u içeriyor. Ayrıca devam eden enerjik dizinin mırıltıları var, ayrıca bir Broadway oyunu.

Martin’in gerçeği şaşırtıcı derecede büyük ve HBO’nun Westeros’a geri dönmesi gerekmesi iyi bir fikir. Dizinin başka bir dekorasyona, özellikle Netflix’e yetkilendirilmesi bir karışıklık olur. Game of Thrones evrenine yeni serilerin gelmesi, HBO Max için sahneye yeni hayranlar taşıyan hareketli yeni bir seri sağlıyor.

Böylesine büyük bir gelişme potansiyeli olan HBO şefleri, Game of Thrones kuruluşunun, dizinin geçmişini, bugününü ve geleceğini geçen birbirine bağlı devasa bir evren oluşturmak için yeterli ilgi ve metanete sahip olması için bahse giriyor ve bu kuruluş hakkında sessiz kalacak. Tümü.

Must Read

Recommended By Author

x