HomeGroup Linksfacebook grup yönetici ayarları>>2021

facebook grup yönetici ayarları>>2021

facebook grup yönetici ayarları

Facebook’un değerinin ne olduğunu tüm dünyada herkes biliyor, facebook insanların Hikayelerini, fotoğraflarını, videolarını ve fikirlerini arkadaşlarınızla ve tüm dünyalarla paylaşabilecekleri çok popüler bir platformdur, bu uygulamalar size kendi gruplarına göre bir Facebook grubu oluşturmanızı sağlar. seçim, ancak birçok kişi onun fabook grup yönetici ayarını bilmiyor, bu yüzden bugün derinden facebook grup yönetici ayarları hakkında bilgi sahibi olmamız gereken basit adımları izlemeniz gerekiyor.

Facebook, internetteki en ünlü uzun menzilli kişilerarası iletişim sitesidir. Bay Imprint Zuckerberg tarafından ortaklaşa yapıldı ve 4 Şubat 2004’te resmi olarak gönderildi. Facebook, müşterilerin kendi sayfalarını oluşturmaları, arkadaşlarıyla ilişki kurmaları, resim paylaşmaları, film paylaşmaları, ne yaptıkları hakkında konuşmaları için iyi bilinen bir hedeftir. yeniden yapıyor vb.

- Advertisement -

Birini grubunuzun yöneticisi veya moderatörü yapmak için aşağıdaki tüm adımları çok dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir:-

 • Haber Kaynağınızdan, sol menüdeki Gruplar’a tıklayın ve toplantınızı seçin. Grupları göremiyorsanız, Daha fazlasını gör’e tıklayın.
 • Üyeleri toplantınızın kapak fotoğrafının altına çekin. Üyeleri göremiyorsanız, Diğer’i tıklayın.
 • Yani, şimdi bir arabulucu veya yönetici yapmanız gereken kişiye yakınlaşın.
 • Yönetici olmaya davet et veya Hakem olmaya davet et’i seçin, ardından bu noktada Bu yöntemle Davet Gönder’e tıklayın.

Facebook Grup Yöneticisi ve Moderatörü Nasıl Eklenir?

Sizler de bu görselleri takip edip çok doğru bir şekilde anlayabileceğiniz gibi facebook grup yönetici ayarları.

 1. Öncelikle grubunuzu girmeniz gerekiyor ve şimdi grup başlığınızın altındaki ” Üyeler ” menüsüne çok dikkatli bir şekilde giriyorsunuz.
  facebook grup yönetici ayarları
  facebook grup yönetici ayarları
 2. “Yönetici Yap” veya “Moderatör Yap” butonlarına tıklayın.
  facebook grup yönetici ayarları
  facebook grup yönetici ayarları

facebook grup yönetici ayarları

Bu döngülerden sonra, etkinliği gerçekleştirdiğiniz kişi, Facebook grubunuzda bir baş veya arabulucu olarak atanacaktır.

Aynı şekilde Facebook sayfamı beğenerek Facebook’taki yeni yazılarıma etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamı takip etmek için buraya çekin.

Facebook grup yönetici ayarları youtube

Must Read

Recommended By Author

x