HomeGroup LinksFacebook grup yönetici ayarları 2021

Facebook grup yönetici ayarları 2021

Merhaba arkadaşlar, günümüz çağında herkes internete bağlı, facebook ya da whatsapp olsun, herkes online bir grup oluşturuyor ve görevlerini tamamlıyor, o zaman bugün bunu bileceğiz facebook grup yönetici ayarları ve sizin için sadece şunu bilmeniz çok önemli. o zaman ortamı değiştirirsiniz veya birileri grubunuzda yanlış bir iş yaparsa, o zaman dışarıda çok daha fazlasını yapabilirsiniz, bu yüzden tüm bunları bilmek için sadece 1 dakikanızı alacaksınız, hadi başlayalım.

Facebook grup yönetici ayarları

Bir kişiyi grubunuzun yöneticisi veya moderatörü yapmak için yapılması gerekenler, bunun için tüm kuralları ve adımları doğru bir şekilde uygulamanız gerekir: –

  • Öncelikle Facebook’unuzun sağ üst köşesine dokunmanız ve ardından yavaşça aşağı kaydırmanız ve Gruplar’a gitmeniz ve grubunuzu seçmeniz gerekiyor.
  • Diğer’e dokunun, ardından Grup bilgilerini görüntüle’yi seçin.
  • Üyeler üzerine dokunun.
  • Şimdi yönetici veya moderatör yapmak istediğiniz kişinin yanındaki simgesine dokunmanız yeterli.
  • Şimdi çok kolay bir şekilde Yönetici Yap veya Moderatör Yap üzerine dokunun, ardından tamamen onaylamak için Tamam düğmesine tıklayın veya dokunun.
facebook grup yönetici ayarları>>2021

Facebook grup ayarıyla ilgili ayrıntılar

- Advertisement -

Unutmayın, biri yönetici olmak istiyorsa gruba gelmesi gerekir. Ve en önemlisi, bir kişiyi yönetici yaptığınızda, artık üye veya yönetici olduğu herkesi kaldırabilir, yeni yöneticiler ekleyebilir ve grup ayrıntılarını ve ayarları düzenleyebilir. Bir Sayfayı grubunuzun yöneticisi yapmayı öğrenin.

  1. YÖNETİCİ VE MODERATÖR EKLE VEYA KALDIR:- NOT: Bir yönetici, diğer yöneticileri ve aracıları ortadan kaldırabilir. Bu yüzden başka bir yönetici olarak kimi seçeceğinize dikkat edin. Hakemlerin bu gücü yoktur.
  2. GRUP AYARLARINI DENETLEME:- Bir yönetici, herhangi bir sosyal ortamı değiştirme pozisyonuna sahiptir. Toplantı adı, kapak fotoğrafı, hakkında, bağlantılı sayfalar, güvenlik ayarları vb.
  3. ÜYELİK ONAYINI AÇIN:- Katılım onayını açmak için toplantıyı açın ve Grup Ayarlarına gidin. Ardından, bu noktada, Üyelik onayı (PC’de) ve Üye İsteklerini Kim Onaylayabilir (taşınabilir uygulamalarda) altında Yalnızca yöneticiler ve arabulucular’ı seçin.
  4. İNSANLARI ELE VE ENGELLE:- Yönetici veya arabulucu, birinin bir takım kuralları göz ardı ettiğini hissederse, bireyi veya kareyi sorunsuz bir şekilde eleyebilir.

Ayrıca HİKAYE ONAYI, YORUMLARI VE YAYINLARI SİL, YAYINLARI ONAYLA VEYA REDDEDER ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz.

Facebook grup açma ve facebook grup ayarları

Bu videoda ayrıca çok uygun yolları da anlayabilirsiniz Facebook grup yönetici ayarları.

 

Ayrıca okuyun: –

GTA 5 nasıl indirilir » » (How to Download GTA 5 Game Free)

Sorumluluk reddi:-

- Advertisement -

burada google ve facebook kaynaklarından alınan tüm bilgiler ve Facebook grup yönetici ayarları 2021 ile ilgili herhangi bir sorun alırsanız, yorumunuzu bırakın, bir gün içinde en kısa sürede sorununuzu çözüyoruz.

Must Read

Recommended By Author

x