HomeTechno GuideFacebook Grup Silme 2021

Facebook Grup Silme 2021

Facebook Grup Silme

Bugünün blogunda, herhangi bir nedenle Facebook Grup Silme ‘nizi kaç kez silmeniz gerektiğini bileceksiniz, o zaman bunu, Facebook grubunuzu çok kolay bir şekilde silebilirsiniz, ama onun da bazı kuralları var ve bugün hepsi sonuçta, nasıl nasıl yapacağını bileceksin.

Bu teknolojinin dünyasında her gün milyonlarca kullanıcı Facebook grupları oluşturuyor ve birçoğunu da siliyor, Facebook’un 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulduğunu ve dünyanın en popüler kullanılan platformunun Facebook olduğunu söyleyeyim. Şimdi Facebook Grubunu nasıl sileceğimizi öğreneceğimizi anlayalım.

Facebook grup yönetici ayarları 2021

Facebook Grup silme Nasıl Yapılır

Bir Facebook grubu yapmak istiyorsanız, bu çok kolay olacaktır, ancak önce grubunuzun üyelerini çıkarmanız gerekir ve grubunuzda 10 veya Günlük 50 üye. Şimdi aşağıdaki tüm adımları takip edebilirsiniz, böylece know-how Facebook Grup Silme 2021 yapacaksınız.

Facebook Grup Silme 2021
Facebook Grup Silme 2021
  1. En önemlisi, Facebook grubunu cep telefonunuzdan silmek için Facebook uygulamalarının bir cep telefonundan Facebook hesabınızda oturum açması gerekir.
  2. Şu anda 3 satır göreceksiniz, hangisine biraz tıklayarak veya hafifçe vurarak “grup” seçeneğini göreceksiniz, buraya tıklamanız gerekiyor.
  3. Şu anda silmeniz gereken toplamayı seçmeniz gerekiyor.
  4. Bu ilerlemede, Facebook Grup Kontrol Panelinizde “Yönetici Araçları ve Ayarları” seçeneğini göreceksiniz, buraya tıklamanız gerekiyor.
  5. Burada bir açılır menünün sembolünü alacaksınız, ardından “Ayrıl ve Sil” seçeneğini alacaksınız.
  6. Bu, Facebook grubunu silmek için son ilerlemedir, burada “Ayrıl ve Sil” seçeneğine dokunmanız gerekir, ardından toplantınız Facebook’tan sonsuza kadar silinecektir.

Facebookta grup Silme nasıl Olur

Facebook grup silme ve facebook grup kapatma gibi yöntemlere istinaden facebook gruptan çıkma, facebook gruptan üye çıkarma ardından facebook gruptan ayrılma aşamaları ve facebook grup bildirim ayarları ile facebook grup bildirim kapatma yapabileceğiz bunun için grupta tek üye kalmak ve çıkış yapmak gerekmekte olup ardından facebook grubumuzdan ayrıldığımızda grup silinecektir, ek olarak gruplardan gelen bildirimler grup isim değiştirme gibi facebook gruplarla ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz, iyi seyirler.

Bir Facebook grubunu kalıcı olarak nasıl silerim?
- Advertisement -

Diğer > Grup verilerini görüntüle > Üyeler'e dokunun. Kendiniz hariç her parçanın adına yakın > Gruptan kaldır'a dokunun. Tamam'a dokunun, ardından bu noktada, farklı kişileri ortadan kaldırdığınızda adınıza yakın Gruptan Ayrıl'ı seçin.

Oluşturduğum bir FB grubunu nasıl silerim?

Facebook uygulamasını açın. Gruplar sekmesine dokunun. Gruplarınızı seçin. Silmeniz gereken toplantıya gidin. Seçenekleri görüntülemek için koruma yöneticisi düğmesine dokunun. Aşağıya bakın ve Grubu Sil'i seçin.

Sorumluluk Reddi: –

Bu gönderiyi beğendiyseniz, arkadaşınızla paylaşmayı unutmayın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorum yapın ve yakında bir yorumda cevabı paylaşacağız ve blogumu ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Must Read

Recommended By Author

x