HomeTechno GuideFacebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu 2021

Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu 2021

Hoş geldiniz, bu ilginç blogda Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu ve Facebook grubu kapak fotoğrafı boyutu, işiniz için veya blogunuz için kapak fotoğrafı için ihtiyacınız olan her şey hakkında her şeyi paylaşıyoruz, bu nedenle boyutunun ne olduğunu bilmelisiniz. FB kapak fotoğrafınız için, o halde bilelim Öncelikle grup fotoğrafı boyutu nedir, nasıl olmalı? Sorularınızı cevaplayacağız.

Facebook kapak fotoğrafı resmi boyutu

Unutmayın, Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu sizin ihtiyaçlarınız için size bağlı ancak kapak fotoğrafınız için en iyi boyutu paylaşıyoruz, Fb’deki Facebook grup fotoğraf kapak boyutları 802 x 200 piksel boyutlarında veya boyutunda olmalıdır ve diğer eller gibi, yapabilirsiniz ayrıca boyut boyutunu 784 x 295 piksel olarak seçin veya seçin.

- Advertisement -

Bu, Facebook kapak fotoğrafının en iyi boyutudur, çünkü boyut, kapak fotoğrafı görüntülerinizin kalitesini göstermek için iyi bir faktördür ve tam olarak istediğiniz gibi sığacaktır ve Facebook Sayfanızın profil resmi boyutunu bilmeniz gerekir, bu nedenle aşağı kaydırın ve hakkında her şeyi okuyun.

Facebook profil fotoğrafının boyutunu beğen; Paylaşılan görseller için 1200 px 630 px tercih etmeniz en doğrusu olacaktır, diğer eller için ise 180 px 180 px boyutlarını kullanabilirsiniz.

Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu 2021
Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu 2021

Facebook Profil resmi boyutu

Artık bilebilirsiniz Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu bu başlıkta ayrıca Facebook Profil resminin boyutunu da biliyorsunuz ve bu tüm facebook kullanıcıları için çok önemli.

Facebook profil fotoğrafları her zaman karelerle kaplıdır, çünkü facebook, resimlerimizi o platforma profilde yüklediğimizde otomatik olarak kareler şekline dönüşür ve neredeyse her zaman daire olarak gösterilir.

Profil fotoğrafınızı veya resimlerinizi yüklediğinizde, hedef kitleniz bunu akıllı telefonda 128 piksele 128 piksel, masaüstü bilgisayarda 170 piksele 170 piksel ve çoğu özellikli telefonda 36 piksele 36 piksel olarak görecektir.

Facebook profil resmi boyutu 2021

Bu videodaki pratik bilgilerle Facebook grup Kapak fotoğrafı Boyutu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

- Advertisement -

Sorumluluk Reddi: –

Bu facebook grup kapak resmi boyutu gönderiyi beğendiyseniz, yorum yapın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Linkedin ve Daha Fazlasında #printsflyer yapabilirsiniz ve Ekibim Story, Son Sözüm’de sizden bahseder. Sitelerimi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz (Güle güle).

Must Read

Recommended By Author

x