Disclaimer>sorumluluk reddi

Baskı broşürü için sorumluluk reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Basılı el ilanı için sorumluluk reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://printsflyer.com/ – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. print flyer, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (el ilanı basımı) bulduğunuz bilgilerle ilgili yapacağınız herhangi bir eylemin riski kesinlikle size aittir. print flyer, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve “kötü” olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Lütfen ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve koşulları olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.