HomeApps ReviewCargo Simulator 2019 Türkiye Apk Android oyun Club

Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk Android oyun Club

Cargo simulator 2019 türkiye apk android oyun club

Cargo simulator 2019 türkiye apk android oyun club: Bu Türkiye, orijinal Türkiye haritası tabanlı ve kentsel alanları ölçeklendirilmiş sokaklarla içeren ana kamyon sürüş test sistemi oyunudur.

Bu ilginç Kargo oyununda, siz ve ben gezinize Ankara’dan başlayacağız ve batıdan doğuya Türkiye’nin her bir kentsel bölgesinde ilerleyeceğiz.

Bu Kargo oyununda, muazzam bir rehberde farklı türde kamyonlarda ve farklı römorklarda son derece ilginç bir sürüş katılımı elde edebilirsiniz. Her taşıma, harcama planınıza eklenir ve yeni kamyonlar satın almanıza yardımcı olur.

Oyun, üst düzey malzeme bilimi motoru ve pratik kamyon ve treyler modellerinde aşırı bir kamyon sürüş katılımı sağlıyor.

Yol gösterim alanlarının kenarlarında durabilir ve gezileriniz sırasında satın alabileceğiniz farklı kamyonları inceleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Oyun, sentetik bileşikler, gıda çeşitleri, yakıt büyük nakliye araçları, beton veya yükleyiciler, hafriyat makineleri ve dozerler gibi çeşitli geliştirme makineleri dahil olmak üzere geniş bir yük yelpazesinin nakliye mesleklerini içerir.

Bu reprodüksiyonda, yüke zarar vermemek için trafiğin yoğun olduğu saatlerde dikkatli olmalısınız. Zararlar, taşımalardan aldığınız maaşı azaltabilir.

Cargo Simulator 2019: Turkey oyunu daha sonra da merak uyandıran bileşenlere sahip olmaya devam edecek, bu yüzden indirip bizimle bir araya gelmelisiniz.

Cargo simulator 2019 türkiye apk android oyun club indir

bunda cargo simulator 2019 türkiye apk hile indir android oyun club tüm özel özellikleri elde edersiniz.

Geliştirici:- smSoft
Sürüm:- 1.61
Gerçekleştirme:- 13 Ekim 2019
Gereksinimler:- 4.4 ve üstü
Boy;- 96 milyon
Alın:- Playstore
anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır -2021

Yeni özellikler: –

  1. ————–v1.61——————–
  2. Hata düzeltmesi: hız sabitleyicide anormal davranış
  3. Geliştirilmiş araç fiziği
  4. ————–v1.60——————–
  5. Sesli yönlendirmelere sahip yeni navigasyon sistemi
  6. Şehir merkezlerine artık erişilebilir
  7. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için reklam görüntüleme politikası güncellendi

Cargo Simulator 2019 Türkiye APK – PARA HİLESİ (%100 Çalışıyor)

- Advertisement -

Cargo Simulator 2019 oyunu indir apk : Türkiye, gerçek Türkiye haritası ve ölçeklendirilmiş yollara sahip birçok şehri içeren ilk tır sürme simülasyon oyunudur.

Cargo simulator 2019 türkiye apk indirmek

Sorumluluk Reddi: –

Web sitesi kesinlikle rakamların %100 doğruluğunu garanti etmez. Yukarıdaki bilgiler Google’dan ve çeşitli web sitelerinden/haber medyası raporlarından alınmıştır.
Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümü uyarınca, eleştiri, burs, yorum, öğretim, haber raporlama, eğitim ve Araştırma gibi amaçlar için “adil kullanım” için izin verilir.

Bu Cargo simulator 2019 türkiye apk android oyun club gönderiyi beğendiyseniz, yorum yapın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın ve ayrıca Youtube, Twitter, Pinterest, Instagram, Linkedin ve Daha Fazlasında #Muhteşem Yüzler yapabilirsiniz ve Ekibim Hikaye, Son Sözüm’de sizden bahseder. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz(Bye Bye).

Must Read

Recommended By Author

x