HomePRINTING BLOGbmw lift işareti ne anlama gelir

bmw lift işareti ne anlama gelir

BMW lift işareti ne anlama gelir

Bugün hakkında her şeyi bildiğimiz bu ilginç bloga hoş geldiniz bmw lift işareti ne anlama gelir hadi bu bloga başlayalım.

asansördeki araç resmi

- Advertisement -

bugün aracıma bindim ve asansördeki sarı araç kargaşada görüntü geldi… yönetim zamanı değil her idarem yarım seneyi andırıyor ve frenler değişmek için beklemekten çok uzak..araba 09 328i ile 18500 km incelendi sahipler el kitabı fren lambalarıyla ilgili bir sorunu ifade ediyor..bütün farlarım yanıyor…Bugün aracıma 3 veya daha fazla kez çalıştırdım ve ilk seferden bu yana başka bir sefer geldi ve en son defalarca açmadı. hadi garip herhangi bir fikir ??????

Bu, her şeyin henüz mükemmel durumda olup olmadığını ve hiçbir parçanın bitip bitmediğini kontrol etmek için bir muayene veya doğrudan İngilizce araç muayenesi için ideal bir fırsat olduğunu ima ediyor, bu görüntünün anlamını hatırladığım şey bu.

Radar göstergemi yan yola koymayı ihmal ettiğim için pilimi neredeyse kanalize ettiğimde genellikle bunu alıyorum. Ayrıca saatimi ve kilometre sayacımı da sıfırlıyor.

__________________

2008 E90 335i

Ebony, Black Leatherette, Aluminium, Automatic, Paddle, Sport Package, iPod/USB, Formula One Pinnacle Tint %35, Depo Blackline, M3 reps ön koruma, Black Gloss Grille, Matte Black M359, V1 Inspection 30.000 millik bir yönetimdir – OP’nin sadece 18.500’ü var.

- Advertisement -

Asansör sembolündeki sarı bir araç çeşitli anlamlara gelebilir, örneğin,

Genişletilmiş pil sürümü

Pil gözlemlendi

Fren lambası kontrolü fışkırdı

- Advertisement -

Yağ seviye sensörü arızası

Ve benzeri ve benzerleri

bmw lift işareti ne anlama gelir

BMW

 

Must Read

Recommended By Author

x