HomeUnknown Knowanneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır -2021

anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır -2021

Anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır

Anneler günü yaklaşıyor ve annen için bir şeyler yapmak istiyorsun ve hiçbir fikrin yok ve etkilemek istiyorsun, bu yüzden doğru yoldasın.

merhaba, okuyucularım nasılsınız umarım hepiniz bir nimetsinizdir ve annenizi şaşırtmak istersiniz, bu yüzden bu özel gönderide çok pahalı olmayan ama bu ürünlerden muazzam olan dekoratif eşyalara harika hediyeler alacaksınız. O halde daha fazla gecikmeden blog yazımıza başlayalım ve anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır hakkında her şeyi öğrenelim.

Annen için en iyi hediye el yapımı

Yani çevremizde bir sürü şey var ama her zaman hangi hediyenin en iyi olduğunu karıştırıyoruz, bu yüzden işte anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır:-

1. anne için kısa not kuponları: kısa not kuponu çok etkileyici bir şeydir kısa not kuponu nasıl yapılır basitçe herhangi bir mağazadan bir kupon satın alabilirsiniz, bu kuponu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, örneğin bir kumaş kuponu satın aldığınızda Kuponu gösterdikten sonra herhangi bir kumaş satın alabilirsiniz.

bir kupon satın aldıktan sonra annenize hediye etmek için kısa bir not yaparsınız, kısa bir notla hemen kameraya gelirsiniz, bazı şakalar, bazı alıntılar ve düşüncelerinizle onu özel yapabilirsiniz.

- Advertisement -

2. Anneler gününe özel kart: -Yani basit bir kart ya da dekoratif bir kart fark etmez, sizin duygunuz her zaman önemlidir.
Bir tebrik kartı nasıl yapılır, sadece kağıdı alın (herhangi bir kağıt) katlayın ve eskiz rengi gibi bazı dekoratörler kullanın ve bazı çıkartmalar el yapımı bazı kalp çıkartmaları ve sizin gibi özel tatlı şeyler çizerek hayatınızın özel anlarını yazabilirsiniz. onun hayatındaki değeri anneye bazı alıntılar ve bazı özel şeyler ve sonunda mutlaka imzalamalısın yoksa kimin yazdığını bilmez.

3. Onun için özel bir şiir yapın. Ayrıca bir şiiri çok karmaşık olmayan basit bir şiir haline getiriyorsunuz, ona derin kalbinizle saygı ve sevgi göstererek değerli olduğunuzu söyleyin, ona kendisini özel hissettirmek için bize ne kadar değer verdiğini gösterin.

4. Onu özel hissetmek için kahvaltı yapın ya da onun için biraz iş yapın, biraz kap yıkamak ve evi temizlemek gibi bazı ev işlerini yapmak ve işlerinde ona yardımcı olmak istiyorsanız, onu mutlu etmek için biraz yemek pişirip verebilirsiniz. yemek yapmayı bilmiyorum endişelenmene gerek yok sadece içecek veya meyve suyu ver ayrıca tost, ekmek ve yumurtalı omlet gibi basit yemekler servis eder, bu çok kolay bir iş

5. ona özel bir tür çiçek demeti verin burada elinizi satın aldığınız dükkandan pahalı çiçek demeti hediye etmiyorsunuz

nasıl yapılır

  1. bir bahçeden toplanan çiçekleri al
  2.  bir kağıt al ve üzerine bütün çiçekleri koy
  3. Bir sonraki adım kağıdı yuvarlayın ve bir çiçek demeti yapın
  4. sonuçta kırmızı bir kurdele alıp buketin etrafına sar
  5. tada, çiçek paketin hazır ve onun için çok değerli.
  6. biraz kek ve kek pişir
  7. çok basit bir yemek yapmayı bilmiyorsan tezgahtan al yoksa basit daha iyi yapabilirsin

nasıl pişirilir

- Advertisement -

Önce bir kase alın üzerine biraz un dökün Şimdi biraz su ve şeker ekleyin sonraki adım bir yumurta ekleyin ve iyice karıştırın 30 dakika sonra bir cupcake kalıbı alın ve hamuru üzerine dökün 15 dakika pişirin kekiniz pişirilir online bir hediye için hazır online bir çok şey hediye edebilirsiniz ama en iyisi burada bir şey listeleniyor güzel bir kolye satın alın bir kolye hediye edebilirsiniz çünkü kolye kadınların güzelliğini yükseltir.

çeşitli web sitelerinde bütçenize göre çeşitli kolyeler var ona bazı e-kitaplar verin ayrıca onun çok sevdiği bazı e-kitaplar satın alabilirsiniz bunu her ay yapabilirsiniz bu onu çok özel kılıyor ona bir giyim aboneliği verin Bölüm.

Anneniz en sevdiği elbiseyi veya kumaşı kapıya kadar kolayca sipariş eder, sık sık ona özel indirim kuponu verin, tüm gün çalıştıktan sonra rahatlamak ve en sevdiği şovu izlemek istediğini bildiğiniz bir web dizisi aboneliği verin, böylece ona istediği yerde bir abonelik hediye edebilirsiniz. en sevdiği diziyi zamanında izleyebilir, bölümü kaçırırsa kolayca izleyebilir.

Çocukluk resmi gibi büyüdüğü resmi için kolayca kolaj yapabileceğiniz eski fotoğrafları yeniden oluşturun ve yetişkinlik resmi, onunla gerçekten etkilediği kolajını hediye edin.

Ayrıca okuyun: –

Anneler günü hediyesi el yapımı kolay nasıl yapılır youtube

Anneye ne hediye yapılır?

Buket Çicek. Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler) Küçük Ev Aletleri. Züccaciye, Mutfak Eşyaları Giyim Eşyası Takılar (Kolye, Küpe, Saat.. vb.) Fotoğraf Çerçevesi. Duvar Saati.

Anneler günü için ne hediye yapılır?

Fotoğraf Baskılı Masif Çerçeve. Harf Baskılı Dokulu Şal. İsme Özel Kahve Fincanı Seti.

Must Read

Recommended By Author

x